Přehled Strollering
Ve stejný den a stejnou hodinu po celé ČR, SR a v Polsku

Mateřské centrum Barborka při Krušnohorském centru pro rodinu

Bližší informace budeme zveřejňovat postupně (stačí sledovat přímo tuto stránku). V případě vašeho zájmu se nezapomeňte prosíme registrovat (nikoliv na FB pozvánce, ale zde – níže pod textem), abychom se na všechny účastníky mohli dobře připravit. :-)  Děkujeme za pochopení.

 • Datum konání závodů (závody ve sportovní chůzi): neděle 23. 4. 2017
 • Místo konání závodů: Šibeník (ul. Jiřího z Poděbrad – od přechodu z ulice F. L. Gassmanna vlevo), 50.5028347N, 13.6451408E

Záštitu nad akcí převzal primátor Mostu Mgr. Jan Paparega. Na bezpečnost u přechodu pro chodce bude dohlížet Městská policie Most a zdravotní dohled zajistí mostecký Český červený kříž.

 • Časové rozvržení – start: 15 hod. (začátek doprovodného programu a registrace závodníků: od 14,15 hod.). Závody se budou konat ZA KAŽDÉHO POČASÍ, v případě silného deště může být start jednotlivých kategorií posunut.

  Doprovodného programu se můžete zúčastnit i v průběhu celé akce a je určený pro širokou veřejnost, tj. i pro neregistrované  návštěvníky akce. POZOR – v případě naplnění kapacity může být ukončena registrace závodníků i dříve!!! Přednost mají předem registrovaní účastníci (registrovaní prostřednictvím níže uvedeného formuláře), kteří se dostaví včas (do 14,35 hod.) k ověření registrace na místě. Jinak rozhoduje pořadí příchozích. Registrace i její ověřování končí ve 14,45 hod.
 • Startovné: 50 Kč za soutěžící kočárek, tj. rodinu (bez ohledu na počet členů rodiny a počet absolvovaných soutěžních kategorií)  – startovné se hradí na místě. Polovina z vybrané částky bude věnována na dobročinné účely (Projekt Šance „dětem ulice“) .
 • Soutěžní kategorie: závody s kočárky Maminky, závody Tatínkové, závody celé Rodiny (max. 3 členové rodiny se při závodech drží za madlo kočárku současně), závody dětí na Odrážedlech, závody dětí na Kolech a závody dětí s kočárkem – Panenkou. Lze se přihlásit do libovolného počtu kategorií – registrační formulář je níže pod tímto textem.

Do přihlášky prosíme uvádět pouze zkratky: M, T, R,O, K, P – kvůli    jednoznačnosti.

 • Moderátor: Zdeněk Lukesle (moc děkujeme za ochotu) – www.detskashow.cz
 • Doprovodný program:  zábavné i naučné aktivity pro děti a jejich rodiče (bezpečnost dětí v provozu i doma, BESIP – brýle simulující požití drog/alkoholu, VZP – měření tlaku a tuku, didaktické hry, ČČK – možnost nácviku resuscitace kojence/batolete…), výtvarná dílnička,  ukázka výcviku policejních psů (za příznivého počasí, začátek v 15,30 hod.), stánek s občerstvením.

Děkujeme všem spolupracovníkům a organizacím, které nám pomáhají zajistit doprovodný program a zdárný průběh celé akce vč. péče o bezpečnost a zdraví.

 • Vezměte si sebou i deky apod. – můžete si je rozložit na trávníku při občerstvení či sledování Závodů.
 • Předpokládaný konec akce: cca v 17 – 17,30 hod. (podle počtu účastníků)
 • Obecné informace naleznete zde,  odpovědi na nejčastější otázky zde.
 • Video Správná a nesprávná chůze při ZK.
 • Odesláním registrace (vč. registrace na místě závodů) dáváte souhlas k dalšímu možnému využití pořízených fotografií či videozáznamů z akce STROLLERING® Závody kočárků 2017. Každý účastník akce se účastní dobrovolně a na své riziko. Pořadatel nenese odpovědnost za případné újmy zdravotní i jiné vzniklé v průběhu konání akce. Dále účastník souhlasí s použitím jeho osobních údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) uvedených v závazné přihlášce na tuto akci pro potřeby pořadatele, a to výhradně za účelem pořádání této akce a zasílání dalších informací výhradně ze strany pořadatele – Krušnohorského centra pro rodinu, z.s účastníkovi.

Nezapomeňte prosíme uvést kategorii/e: POUZE zkratky – kvůli jednoznačnosti: M, T, R, O, K nebo P (Maminka, Tatínek, Rodina, Odrážedla, Kolo, kočárek s Panenkou).

V případě dotazů volejte 776 640 676. Těšíme se na vás!

Krušnohorské centrum pro rodinu, z. s.
Mateřské cetrum Barborka
Karla Marxe 798/7
(blízko konečné tramvaje č. 2 u HyperAlbertu)
434 01  Most
Tel.: 776 640 676 (I. Radicsová)
E-mail: barborka@kcr-most.cz
www.kcr-most.cz
Facebook KCR Most – MC Barborka

Partneři: