CÍL akce: "Podpořit maminky k prožití MD aktivně a s úsměvem, motivovat je k pravidelnému pohybu a ukázat, že sportovat lze jednoduše i s kočárkem."  Edita Berková, autorka projektu Závody kočárků

4 zaručené tipy, jak strávit mateřskou v pohybu 

Naši skvělí PARTNEŘI

...spolupracujeme, doporučujeme a fandíme

KiK - sympatický, chytrý, dobrý. Oblíbený obchod všech maminek - kromě cenově dostupné módy pro každého zde seženete také doplňky do bytu či zahrady, bytový textil a dekorační předměty.

Sportovní kočárky BOB jsou ideální pro aktivní mateřskou - tedy ideální na lekce Strolleringu:), ale také pro in-liny, nebo horskou túru! Skvělé ovládání, spousta místa a sportovní design!

E-shop FEEDO.CZ je největší specializovaný e-shop s kojeneckou výživou, dětským vybavením a nejširším sortimentem v České republice. Na trhu působí již od roku 2010!

Oblečení Didriksons je stále jednou z vedoucích společností na trhu s funkčním oblečením. Didriksons, to je kvalita, spolehlivost a neotřelý skandinávský styl. To vše podepsáno již 100letou zkušeností!

OLYMPTOY - dovozce a distributor hraček, které se vyznačují nejen svojí kvalitou, ale především vlastností dokázat rozvinout osobnost dítěte ve všech stupních jeho vývoje.

Produkty SEBAMED stabilizují přirozený kyselý ochranný plášť pokožky pomocí pH 5,5 - ať už jde o denní péči o citlivou pleť, jemnou pokožku miminek, nebo vysoké nároky zatěžované pleti.

Multivitamin. želatinky RAKYTNÍČEK jsou unikátní svou ovocnou chutí a vysokým obsahem vitamínů. Na trh je jako první uvedla spol. TEREZIA COMPANY - česká firma s tradicí více jak 25 let.

E-SHOP s dětským outdoorovým oblečením - specializovaný eshop na dětské outdoorové oblečení a související sortiment značek Elodie Details, Kozi Kidz, Oskar&Ellen, Reima.

Výrobce a distributor přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny.

Gaga pleny - specializovaný obchod s látkovými plenkami pro děti, dále nabízí tréninkové kalhotky, přebalovací podložky, pytle na pleny a spoustu dalších potřeb. 

Hipp - největší zpracovatel BIO surovin na světě. Jistě znáte jeho mléka, příkrmy, stravu pro děti 1-3 roky, či kosmetiku pro děti nebo v době těhotenství.

Rejfood - výrobce produktů s vysokým obsahem vlákniny, snídaňových cereálií s vitamíny a železem, bylinné čaje a samozřejmě výrobky pro děti.

Fromin - VODA z doby ledové... Vysoce kvalitní a zaručeně přírodní voda, která není žádným způsobem chemicky ani fyzikálně upravovaná.